Kontakty

PROVOZOVATEL INTERNETOVÉHO OBCHODU
Tento internetový obchod na doméně LevnePuzzle provozuje Ing. Roman Škorňák zapsán/a v živnostenské rejstříku Magistrátu města Ostravy dále jen provozovatel. Provozovatel se stará o bezchybný chod obchodu, dohlíží na dodání objednávek zákazníkům svými smluvními dodavateli (obchodními partnery) viz. níže Dodávky zboží. Provozovatel rovněž zajišťuje zákaznickou podporu při objednávání a stará se o marketingovou propagaci.
PROVOZOVATEL OBCHODNÍHO SYSTÉMU
Odpovídá za technický provoz, rozvoj internetových obchodů provozovatelů a zajišťuje kompletní technické zázemí. Narazíte-li na jakoukoliv nefunčnost stránek, kdykoliv se na nás můžete obrátit, rádi pomůžeme. V případě potřeby volejte zákazníckou linku uvedenou níže.

Ing. Roman Škorňák - LevnePuzzle
(pouze kancelář - není kamennou prodejnou)
K Nadjezdu 2
72000 Ostrava-Hrabová

IČ: 65475054

Zákaznická linka: Po-Pá 9:00-16:00 hod.
+420 739 769 790 nebo využijte Kontaktní formulář

POZOR: telefonní linka slouží pouze pro dotazy na stavy objednávek popř. pro dotazy na aktualní skladovou dostupnost výrobků. Technické a jiné specifické dotazy např. k parametrům výrobků na tomto čísle neřešíme. K těmto účelům je určen kontaktní formulář, který najdete na každé stránce výrobku.
Ing. Roman Škornák
Internetový obchod - MSbox.cz

(pouze kancelář - není kamennou prodejnou)
K Nadjezdu 2
72000 Ostrava-Hrabová

IČ: 65475054   DIČ:CZ7106165550

DODÁVKY ZBOŽÍ
objednané zboží z našeho obchodu je vám doručeno přímo ze skladů našich smluvních partnerů dále jen dodavatelů. Naší dodavatelé vám zajištují přímé a rychlé dodání objednaného zboží ze svých skladů. Rovněž pak také řeší případné vyřizování reklamací, konzultace a poradenství k objednaným produktům. Dodavatelé rovněž zodpovídají za uváděné informace o zboží na tomto serveru. Touto přímou spolupráci s našimi dodavateli zajišťujeme rychlé dodání zboží k vám a zajišťujeme tak profesionální přístup při řešení vašich objednávek popř. možných vzniklých reklamací a pod. Chcete-li se zeptat na Vaší objednávku, využijte k tomu náš kontaktní formulář ZDE nebo volejte na naší zákaznickou linku viz. telefon uvedený výše.